Szukaj

O nas

Włosi ogarnięci są pasją życia, widoczną w pracy, miłości, jedzeniu. Otoczeni krajobrazem, jakby wyjętym z obrazów Leonarda, idą do domów pełni entuzjazmu, szczęśliwi swym życiem i pracą. Zasypiają w poczuciu spełnienia, śniąc sny równie piękne, jak świat, w którym żyją. La dolce vita! 

To właśnie z miłości właścicieli do Włoch zrodziło się mangiami! Z chęci przeniesienia tej niepowtarzalnej atmosfery słonecznej Italii do naszych skromnych progów. Tej pasji z jaką traktują swoją pracę, przywiązanie do tradycji, dbałość o produkt, fascynację sztuką a nade wszystko nieposkromioną radość życia. 

Mangiami! mieści się w sercu warszawskiej Pragi przy ulicy Brzeskiej 18 w zrewitalizowanej kamienicy Rybaka vis a vis bramy Bazaru Różyckiego, gdzie przestrzeń współdzieli z uznanym wśród publiczności klubem 12on14

Realizując koncept trattorii stawiamy przede wszystkim na wysokiej jakości produkt, na oryginalne receptury ale także na prostotę, która jest wyróżnikiem włoskiej kuchni. Stawiamy na radość tworzenia i atmosferę wspólnego biesiadowania, smakowania i niekończących się rozmów przy kieliszkach wypełnionych pięknem szlachetnego rubinu, oszałamiającego smakiem i złożonością zapachu. 

W naszej ofercie znajdziecie prawdziwą neapolitańską pizzę przyrządzaną według oryginalnej receptury, uwielbianą przez wielu focaccię, bogaty wybór past i risotto oraz deski starannie wyselekcjonowanych serów i wędlin. Nie zabraknie oczywiście aromatu świeżo parzonej kawy, czy obowiązkowego dolci, a także autorskiej karty win i szerokiej gamy alkoholi.

Zajrzyj do nas i choć przez chwilę daj się ponieść atmosferze włoskiego „dolce far niente”.

Dołącz do mangiami!

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% zniżki na pierwsze zamówienie.